Стратегія та бренд

Harvex. Розробка бренду для сільського господарства

ПОСЛУГИ Розробка ціннісної пропозиції Побудова бренду Дизайн бренду Розробка цифрової стратегії виходу на ринок

Harvex Spray Force

SprayForce

Компанія працює на ринку обладнання та запчастин до сільськогосподарської техніки. Це національний дистриб’ютор та лідер ринку з постачання запасних частин та обладнання для засобів захисту рослин для сільгоспвиробників із покриттям 50% площ.

Клієнтами компанії є власники фермерських господарств, інженери та спеціалісти відділів постачання аграрних підприємств із земельним банком від 1001 га до 10 000 га.

Підґрунтя

SprayForce продає високотехнологічне обладнання для ринку сільського господарства, який швидко розвивається. Для реалізації стратегії зростання компанія вирішила запустити нову лінію тюнінгу сільськогосподарської техніки. Новий напрямок передбачає роботу з новими клієнтами та має іншу специфіку діяльності. Для цього було вирішено створити новий бренд.

Проблеми проекту

Незважаючи на те, що новий бізнес з «тюнінгу» сільгосптехніки досить схожий на існуючу бізнес-модель SprayForce, клієнт і його невирішені проблеми істотно відрізнялися. Першим етапом нашої кампанії було співбесіда з клієнтом.

Інтерв'ю

Одним із правил співбесіди з клієнтом є особиста зустріч. Враховуючи пандемічні обмеження, ми створили анкету та проводили інтерв’ю дистанційно.

Стратегічна зустріч

Усі 30 результатів співбесід були проаналізовані на наявність невирішених проблем для майбутніх клієнтів.

Щоб розробити ціннісну пропозицію для нового напрямку, ми провели стратегічну сесію з клієнтом за допомогою методології Value Proposition Canva.

Неймінг

Це один із найскладніших етапів проекту, адже він передбачає пошук вдалого збігу між баченням бізнес-лідерів і креативністю.

Ми використовували асоціативну модель для створення імен. Було обрано два напрямки – аграрний бізнес і машинобудівні асоціації. І їх поєднання.

Дескриптор

Тюнінг сільгосптехніки мав різні інтерпретації серед клієнтів. Наприклад, це часто асоціювалося з тюнінгом автомобілів. Було вирішено максимально просто:

Удосконалення сільськогосподарської техніки.

IMPROVING AGROTECHNIC

Лого

Цифрова стратегія

Головною метою цифрової стратегії було створення першої воронки залучення клієнтів і перевірка гіпотез профілів клієнтів.

Цільова сторінка

Першу версію веб-сайту для Harvex ми розробили відповідно до принципу MVP, оскільки нам потрібно було перевірити цінність і отримати відгук для подальших уточнень. Цільова сторінка продукту стала основною платформою для першого залучення клієнтів.