Стратегія та бренд

Нарізка м'яса. Розробка нового бренду FMCG з підходом UX

ТМ Бащинський

Входить в топ-5 м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 250 найменувань і більше 5 торгових групп: сосиски, ковбаси, м'ясні делікатеси, кулінарні вироби, снеки, сендвічі і абсолютно нова група — заморожені готові продукти.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ впевнено дивиться в майбутнє, де перед нею стоять амбітні цілі — стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювання прихильності на ринках інших країн.

Бекграунд

Бутерброди загалом і нарізка на бутерброді зокрема — це стара добра класика. Універсальна, проста їжа для всіх, усюди й у будь-який час. Але, як це трапляється зі всякою класикою, вона застаріває.

Проблема

Думаєте "бутерброд" — уявляєте шмат батона з ковбасою. Що трапилось? Сама ідея бутерброду застаріла та потребує оновлення.

Рішення

Зробити сендвіч great again

Цілі

  • Сформувати звичку споживання якісних та сучасних нарізаних м'ясних делікатесів.
  • Донести переваги упакованої нарізки перед гастрономічною
  • Диференціюватися від нарізки середньої якості у вакуумних пакуваннях

Позиціонування

Ми вирішили оновити ідею бутерброду — і зробили з нього сендвіч. Сендвіч це не просто хліб з м'ясом. Це смачно, красиво, поживно, різноманітно й не набагато складніше, ніж той бутерброд. Особливо, якщо дати тому, хто буде його готувати, рецепт.

Це ми й заклали у позиціювання: з нарізкою від Бащинського кожен може зібрати собі смачний сендвіч.

Упаковка

13 SKU - 13 рецептів крутих бутербродів. Тепер вам не потрібно ламати голову над питаннями «Що купити?», «Чому я не написав список?», «Айолі добре поєднується з салямі?». - і так далі. Хапай пачку і користуйся як інструкцією!