Стратегія та бренд

Ребрендинг Ants Позиціювання інформаційного ресурсу з євроінтеграції

ANTS 

Громадська організація, діяльність якої спрямована на відстоювання національних інтересів та фундаментальних демократичних цінностей. Завдяки західним ресурсам розв'язує конкретні питання: аналітична підтримка євроінтеграції; стимулювання розвитку громад; просвітництво щодо ЄС та НАТО; допомога відновленню України.

Оновлення айдентики ANTS

Первинна айдентика не відповідала духу сучасності, тому було запропоновано зробити оновлення з фокусом на простоту та універсальність. 

Задача

Розробка окремої назви для нового дочірнього проєкту — інформаційного ресурсу з питань аналітичних даних стосовно євроінтеграції. Та створення візуальної концепції, позиціювання, та шаблонів для контенту.

Неймінг

Назва проєктів, нових ініціатив ANTS мають відображати суть та зменшувати зусилля на подальше просування, у цьому полягала складність. Тому було використано парасолькову конструкцію:

назва проєкту + powered by ANTS

Позиціювання

Досліджуємо майже під мікроскопом єврореформи, пояснюємо їх плюси/мінуси та якість втілення. Також розповідаємо про можливості, що відкриваються для України.

Основний комунікаційний меседж

Напрям — Євросоюз.

Euroscope зробить шлях зрозумілим.

Сегментація аудиторії

Для широкої аудиторії — ми використовуємо основний функціонал продукту або поширену “задачу” аудиторії. Цінуємо час та показуємо весь контент у максимально інтерактивному форматі, та даємо можливість оцінювати його (лайк/дизлайк).

Для спеціалізованої аудиторії (журналісти, політики тощо) —  ми застосовуємо кращі практики UX, а саме: окремими розділами збираємо контент, подаємо його у вигляді каталогу та візуалізуємо рівні підготовки до вступу в ЄС. Кожен рівень має свій колір (зелений, жовтий та червоний). 

Підхід для подачі контенту 

Ми розробили візуальний патерн для окремих напрямків подачі контенту, який став частиною контент-стратегії. 

Деякі інші круті речі

Дивіться інші проекти