Стратегія та бренд

Розробка бренду FMCG

ПОСЛУГИ Розвиток бренду Розробка стратегії бренду Розробка позиціонування Ребрендинг

ТМ Бащинський

Входить в топ-5 м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 250 найменувань і більше 5 торгових групп: сосиски, ковбаси, м'ясні делікатеси, кулінарні вироби, снеки, сендвічі і абсолютно нова група — заморожені готові продукти.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ впевнено дивиться в майбутнє, де перед нею стоять амбітні цілі — стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювання прихильності на ринках інших країн

Мета

Створити бренд у новій категорії преміальні напівфабрикати та вивести його на ринок.

Проблема

Слова "преміум" і "напівфабрикати", зазвичай, в одному реченні не використовують. Такі продукти асоціюються у людей з дешевою і не дуже смачною їжею для швидкого перекусу. Таке собі холостяцьке харчування. Або ж студентське.

До того ж, навіть візуально, усі українські заморожені продукти виглядають дешево.

По-перше, проблема була вирішена щодо продукту: ми створили лінійку продуктів із 4 преміальними SKU для традиційних рецептів. Деякі елементи, як, наприклад, випічка в котлеті по-київськи, є результатом ручної роботи.

Аудиторія

Люди, які їдять не для того, щоб втамувати голод, а щоб отримати задоволення від їжі. Вони живуть у містах-мільйонниках і обирають преміальні товари.

Рішення

• Розробка неймінгу і позиціонування, щоб все було зрозуміло без зайвих слів.

• Подолання упередження аудиторії щодо напівфабрикатів, зробивши упаковку візуально привабливою та стильною.

• Конкурування не з іншими напівфабрикатами, а з ресторанами на виніс.

Мета

Сприйняття нового бренду не як класичного напівфабрикату, а дорогого – скоріше як суперсмачного замороженого продукту.

Нам потрібна лише одна реакція: «Я хочу!»

Позиціонування

Раніше говорили, що бути егоїстом – це погано. Але в сучасному світі бути егоїстом — це здоровий вибір.

Ви можете вибрати краще місце для роботи, відпочинок в красивому місці, витратити вільний час на важливі для вас речі і купити не те, що вам потрібно, а те, що вам подобається. Ціна не важлива, коли йдеться про задоволення. Ціна на їжу однакова - всі люблять смачно поїсти. А якщо їжа дуже смачна, нею не хочеться ділитися. Тож ми вирішили культивувати харчовий егоїзм.

Найменування та меседжі

Упаковка

Ми переглянули упаковку інших заморожених продуктів і побачене змусило нас швидко закрити ці сторінки. Далі ми зосередилися на упаковці, яку ресторани використовують для доставки їжі. У дизайні ми використали привабливі фотографії нашого продукту та поєднали їх із мінімалістичним японським дизайном.

Ось що вийшло.

Деякі інші круті речі

Дивіться інші проекти