Продуктовий дизайн

Розробка додатку "Дій.Так"

Завдання

ГО “Асоціація cаперів України” звернулися до нас з завданням розробити мобільний застосунок, який покликаний підвищити поінформованість населення України про види загроз, які виникають внаслідок військових дій. А також правильний алгоритм дій у разі потрапляння у загрозливі ситуації.

Рішення

Назва 

Суть назви полягає в тому, щоб показати, як діяти в небезпечній ситуації, що становить загрозу життю. Це корисно, коли людина не знає, що конкретно їй робити поблизу або в зоні конфлікту. Саме це і передано в назві застосунку: в конкретній ситуації - “Дій.Так”


Брендинг

Градієнтом та формою графічного знаку передано стан людини в небезпечній ситуації - від паніки до зібраності, коли ти знаєш, що треба робити. 

Це створює ефект радіохвиль або передачі сигналу тривоги. За яким, зазвичай, йдуть вказівки, що треба робити, щоб убезпечити себе. Графічний символ нагадує перевернутий знак оклику, який люди звикли бачити біля важливої інформації. В нашому контексті на контент, який допоможе зберегти життя.

Мобільний застосунок

Застосунок "Дій.Так" — безкоштовний інформаційний довідник, покликаний підвищити обізнаність населення, насамперед працівників освіти, інших підприємств, установ та організацій щодо правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, які виникають під час бойових дій.

UX/UI

App Store

Google Play