Стратегія та бренд

Сім'я Мініки. Розробка нового бренду з підходом Digital heroes

ПОСЛУГИ Створення бренду і бренд-героїв Розробка позиціонування та платформи бренду Дизайн пакування Комунікація та контент

ТМ Бащинський

Входить в 5 провідних м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 250 найменувань і більше 5 торгових групп: ковбаси, м'ясні делікатеси, кулінарні вироби, снеки, сендвічі і сосиски.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ ставить собі амбітні цілі: стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювати прихильність на ринках інших країн світу.

Завдання

Створити новий бренд дитячих сосисок та комунікаційну стратегію його виходу на ринок.

Підґрунтя

Рішення про покупку приймають батьки. Але сосиски дитячі.

Аудиторія

Діти 4-8 років та їхні батьки, вони живуть у містах-мільйонниках.

Бриф

Ми отримали бриф з найкращим завданням, яке коли-небудь бачили. Нашим завданням стало створити для дітей сосиску-друга. Дійсно: у графі "Задача" саме так і було написано. І це круто — тому що людяно та зрозуміло.

Страхи

Основні страхи дітей цього віку - стати незрозумілими, не влаштуватися в новій компанії і залишитися одинаками.

Ідея

Допомагайте дітям соціалізуватися та допомагайте батькам соціалізувати своїх дітей.

Рішення

Друг має допомагати. Друг має підтримувати. Друг має стати дитині компанією. Друг має дружити.

Ми створили справжніх друзів — мультяшну сімейку Мініків. Тепер діти у добрій компанії.

Підхід

Ми створювали героїв у кілька етапів. Ми залучили психологів і за архетипами прописали трьох героїв: кожен зі своїм характером, здібностями, перевагами та недоліками. Зі своїми бажаннями і не бажаннями. Їм дали імена, і на основі їхніх характерів і психотипів була створена  візуалізація героїв.

Герої

З самого початку ми вирішили створити 3D-героїв і пройти важкий шлях: від начерків олівцем до повноцінних моделей, які з'являться на упаковці. По-перше, є двоє рудих близнюків. Діти люблять близнюків, вони здаються дуже крутими, ніби з іншої планети.

Дівчинка Мініка

Смілива, допитлива і відважна скейтбордистка, яка весь час втягує сім'ю в незручні ситуації.

Хлопчик Мініко

Містер всезнайка і сноб із чарівним рюкзаком-енциклопедією за спиною. Звичайно, він знає відповідь на будь-яке питання і завжди витягне Мініку з будь-якої неприємності.

По-друге, є ще один герой...

Це шахрай, який підштовхує сім'ю до того, що вони не повинні робити, і переконує їх не робити те, що вони повинні робити. Цей персонаж - кіт на ім'я Кіт.

Упаковка

А ось так виглядає упаковка. Насолоджуйтесь.

Що далі

Оскільки наша мета – соціалізувати дітей і допомогти батькам соціалізувати своїх дітей, ми запустили сторінки в соціальних мережах, де надаємо корисні та професійні поради про те, як навчати та розважати дітей.