Продуктовий дизайн

Сінево. Вихід на ринок

ПОСЛУГИ Створення відеоролика Лонч ТВ-кампанії

Synevo

Synevo в Україні має широку мережу медичних лабораторій і входить до складу медичного холдингу Medicover та складається з 98 лабораторій у Східній та Центральній Європі.

Аудиторія

Жінки відвідують медичні заклади набагато частіше, ніж чоловіки. Тому основною цільовою аудиторією були жінки, які приймають рішення з питань медицини для себе та своїх родин.

Проблема

Найголовніше в лабораторній діагностиці це точність (лабораторна діагностика, якій можна довіряти, автоматизація процесів, що виключає людський фактор), швидкість (у всьому), зручність (відділення по всій країні поруч з клієнтом). Головний фокус в комунікації 2020 — це точність.

Завдання

Як розповісти аудиторії про точність у лабораторній діагностиці? Відповідь проста — аналізи роблять роботи-аналізатори, а всі процеси максимально автоматизовані.

Ідея

Людям від природи складно робити багато речей одночасно. Роботи — багатозадачні, не втомлюються, у них немає поганого настрою чи лікарняного. Вони працюють точно, як швейцарський годинник (збіг чи ні, що багато аналізаторів у «Сінево» саме зі Швейцарії).

Рішення

Ми створили серію роликів #РобоТочніАналізи для рекламної кампанії.

Чотири сюжети порівнюють людину і машину у режимі мультизадачності. Для того, щоб це було із душею і знайшло відгук у кожного — були використані поширені життєві ситуації.

Деякі інші круті речі

Дивіться інші проекти