Продуктовий дизайн

Дизайн продукту L3COS

L3COS

Технологія для оцифрування процесів, розроблена на базі блокчейну.

L3COS вже використовується в проєктах, пов’язаний з сільським господарством та захистом інтелектуальних прав - AgriDex та ENT Global.

Завдання

Клієнт звернувся до нас з запитом допомогти пояснити людям простою мовою, що таке L3COS. Тож ми комплексно підійшли до завдання та розробили: 

  • Позиціонування продукту
  • Комунікаційну стратегію
  • Бренд-елементи продукту
  • Креативну стратегію
  • Матеріали комунікації: сайт, мастер презентацію, демо-матеріали

Рішення

Разом з командою стратегів, комунікаційників та креативників ми визначилися як презентувати продукт, сформували місію та бачення, ціннісну пропозицію для трьох цільових аудиторій та розробили мастер меседжі та меседжі для кожної аудиторії. Також створили бренд-елементи та креативну стратегію.

Все це ми використали при створенні продуктового сайту L3COS.

Стратегія

Оскільки продукт складний та не зрозумілий для людей, які не мають глибинних знань про блокчейн, ми взялися його спрощувати. Ми глибоко занурилися в продукт, виокремили його цінність та переклали її простими словами.

“Secure and simple data exchange.”

Вираженням продукту є образ візионера. Саме його висунули як бренд архетип. Адже візионер керує бажанням втілити своє бачення в життя.

 

Це футуристи, які мають бачення нового світу. Вони використовують інноваційні технології та творчий потенціал, щоб втілити уяву в реальне життя. Вони шукають послідовників, які розділять їх бачення та повірять у нього.

Візіонери є трансформаторами. Таким і є L3COS.

Креативна ідея

Ми зрозуміли, що простіше пояснити суть L3COS наочно, аніж словами. Креативна команда розробила ідею, яку назвали “So smart”. За допомогою розумних, але досить дивних і смішних машин ланцюгової реакції показуємо прості речі. щоб донести, що люди, як правило, ускладнюють своє життя, використовуючи неправильні інструменти.

Саме за цією ідею ми розробили Key Visual бренду та всі подальші матеріали.

Сайт

Кінцевим результатом є продуктовий сайт L3COS. Основним акцентом сайту є анімації, які є машинами ланцюгової реації. Щоб показати, як працює L3COS для всіх аудиторій, яку цінність приносить та як працює. 

Клієнт має 3 цільові аудиторії: люди, бізнес та державні органи. Усі ЦА потребують окремої комунікації, тому для кожної групи ми створили окремий лендінг.

Люди

Бізнес

Державні органи

Інтерактивність. Простота. Суть. Це все про сайт L3COS.

Деякі інші круті речі

Дивіться інші проекти