Продуктовий дизайн

Віагра. Всі знають, що це таке. Креативна платформа

ПОСЛУГИ Стратегія Креатив Відео

СЕКС - НЕ МІСЦЕ ДЛЯ КОМПЛЕКСІВ.

Чоловіки ніколи не потрапляють у незручні ситуації, пов'язані з сексом. Такі історії трапляються з «їх другом».

Всі здогадуються, що друг - оповідач, але хто хоче відверто говорити про свої комплекси?

Кампанія - «СЕКС - НЕ МІСЦЕ ДЛЯ КОМПЛЕКСІВ».

1 листопада ми запустили повномасштабну акцію «У сексі не місце комплексам». Ми створили кампанію для першого в світі препарату від еректильної дисфункції. І, звичайно, юристи заборонили нам називати бренд і товар.

Підгрунття

Чоловіки, особливо молоді, соромляться купувати препарат, і взагалі відчувають дискомфорт, коли мова йде про «всім знайому» еректильну дисфункцію. А завдання було якраз отримати новий сегмент молодих клієнтів, які вперше стикаються з проблемою. А як з ними говорити про «чоловічу слабкість»?

У нас було багато концептуальних ідей: від вуличних виставок до квест-(секс)кімнат, але ми зрозуміли, що все це круто, стильно і дуже нішеве. Тоді як інсайти мають бути близькі до більшості.

Андрій Черніченко, креатор:

Щоб зрозуміти продукт, його потрібно спробувати. Так склалося, що я вже.

Два тижні мозкового штурму, офіс, заклеєний до стелі стікерами з написами «секс» і «ерекція», безсонні ночі в пошуках інсайтів і... нічого. Тому за день до дедлайну ми викликали всіх чоловіків агенції на відверту розмову про секс, комплекси та інтимні невдачі.

Все було досить ніяково, поки хтось не сказав: «У мене є друг, значить, він...». Ми більше його не слухали, оскільки зрозуміли, що нащупали інсайт.

Чоловіки ніколи не потрапляють у незручні ситуації, пов'язані зі сексом. Але ці історії звідкись беруться, чи не так? Правильно: вони трапляються з «їх другом». Всі здогадуються, що «друг» - це оповідач, але хто хоче відверто говорити про свої комплекси? А ви хочете розповісти смішну історію. І всі продовжують грати в цю гру.

Це гра, на якій ми побудували нашу кампанію. Ми довго стежили за друзями, колегами та знайомими, розпитуючи їх про сексуальні невдачі, щоб у підсумку викристалізувати шість напівреальних і повністю фейлових історій і розповіли їх у форматі тестимоніалс.

Дарія Бессонова, автор

Галю, бери віагру!

Гра є гра, але кожен фейл в ліжку може створити комплекс і надовго завадити якісному сексу. Наша мета полягала в тому, щоб зрозуміти, що фейл - це не кінець світу, а ситуація, з якою знайомий кожен другий чоловік після 40 років. Тому ми створили сайт із відео-історіями чоловіків та порадами сексолога, як уникнути подібних невдач.

Ми не просто розповідали смішні історії в роликах. Ми вибрали шість найпоширеніших причин сексуальних курйозів: від надмірного вживання алкоголю до банального сорому. Кожну цікавинку ми пов'язували з комплексом, який він може спровокувати в майбутньому, і давали рекомендації, як з цими комплексами боротися. Ну, і як не потрапити в такі ситуації, підготувавшись заздалегідь. Спойлерів не буде)

Деякі інші круті речі

Дивіться інші проекти