Створення бренду аналітичного хабу IP послуг

Проблема:

Відсутність єдиного центру інновацій, де винахідники мають доступ до централізованої юридичної бази та актуальних даних про інновації в Україні та світі. Процедура реєстрації винаходів сприймається, як складний і тривалий процес. Існує багато інформації про інновації, але бракує структурованої та актуальної аналітики.

Завдання:

Розробити новий бренд для державної установи, що відповідає за розвиток та підтримку інновацій.

Аудиторія:

- Держава

- Винахідники

- Бізнес

- Технологічні стартапи.

Як ми створювали новий бренд

1. Стратегічна сесія: метод value proposition canvas

Ми вийшли на концепцію майбутнього проєкту в розрізі ідей продуктів та сервісів, різних сегментів аудиторії. Для того, щоб структурувати всі ідеї – провели стратегічну сесію за методологію Value Proposition Canvas. Це допомогло вийти на варіанти ціннісних пропозицій та перевірити їх далі. 

2. Позиціювання проєкту:

Державний think tank з інновацій. Ми знаємо все про українські інновації. Завдяки аналітиці чинного законодавства з IP, досліджень та відстежуванню трендів – корисні для міжнародних партнерів. Внаслідок диджиталізації послуг та збільшенню обігу даних з IP показуємо міжнародним партнерам, що ми не країна “дешевих” інженерів, а країна, яка створює та розвиває нову цінність.

Основна ціннісна пропозиція - аналітичний хаб IP послуг.

3. Неймінг, базовий набір візуального бренду

Логотип

Наш адаптивний логотип символізує розвиток, динаміку та послідовність, що відповідає цінностям InUp, які включають швидкість, прогрес та інновації. Логотип містить в собі унікальний символ, який відповідає за вищеперераховані цінності, а насиченість та округлі форми підкреслюють простоту, та легкість використання.

Шрифт

Geologica це гуманістичний гротеск, але наполегливо спирається на геометричні, побудовані форми літер, щоб знайти свою стабільність. Широка позиція, великий інтервал, великі отвори роблять Geologica серйозним текстовим шрифтом.

Колір / Головна та другорядна палітри

Кольори бренду символізують амбіції, інноваційність та прогрес, а також беруть участь у диференціації напрямків діяльності бренду.

Приклади

Використання дизайн системи на прикладі макетів різного типу та диференціації.